Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Dariusz

  Dariusz jest absolwentem inżynierii środowiska na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Ukończył Program Praktyk Letnich 2013 w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Krakowie. Aktualnie pracuje na stanowisku Inżyniera Budowy w Krakowie.

   Zdecydowałem się na udział w Programie Praktyk  Letnich, ponieważ… moim marzeniem zawodowym  było rozpocząć karierę w firmie budowlanej z solidnym  doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku.

   Wspominam rozmowę rekrutacyjną jako… bardzo  pozytywną. Pierwszą rozmowę odbyłem ze specjalistką  HR. Drugi etap to rozmowa z Menadżerem Projektu i  Kierownikiem Robót. Podczas rozmowy otrzymywałem  pytanie związane głównie ze znajomością rynku budowlanego.

  Moje największe wyzwanie podczas praktyk… każdy dzień przynosił nowe wyzwania. Jednak chyba największym był nadzór i koordynacja prac montażowych instalacji oraz wartościowych urządzeń.

  Na praktykach nauczyłem się… jak ważna jest współpraca z członkami zespołu, bez niej realizacja projektów nie byłaby możliwa.

  Moja rada dla aplikujących to… bądźcie sobą.

  Mój przepis na pożyteczne wakacje… to poświęcenie ich  na zdobywanie doświadczenia zawodowego - dlatego program Praktyk Letnich jest idealnym pomysłem. 

  W wolnych chwilach… sport z dużym naciskiem na rower.

  W dzieciństwie chciałem zostać… kierowcą rajdowym, ale jak widać wyszło trochę inaczej, czego nie żałuję. Śmiało mogę powiedzieć, że pod względem zawodowym jestem spełniony w 100%.