Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Dawid

  Dawid były Ambasador Skanska, studiuje na 4. roku studiów magisterskich na kierunku budownictwo na Politechnice Rzeszowskiej. Brał udział w bezpłatnych praktykach w 2013 roku przy przebudowie al. Rejtana w Rzeszowie, a także przebudowie mostu im. Narutowicza w Rzeszowie. Aktualnie pracuje na stanowisku Inżyniera Budowy o specjalności drogowej.

  Zdecydowałem się na praktyki w Skanska… ponieważ jest to firma o mocnej pozycji na rynku. Miałem możliwość poznania jej „od środka” podczas bycia Ambasadorem firmy Skanska. Dzięki temu mogłem porozmawiać z osobami, które już pracują w Skanska i poznać ich opinie na temat pracy w firmie. Przekonało mnie to do złożenia aplikacji na praktyki. 

   Najlepiej wspominam… atmosferę podczas praktyk - czułem się częścią zespołu realizującego duży projekt już od pierwszych dni moich praktyk. Przez te 5 miesięcy zdobyłem bardzo dużo wiedzy praktycznej z zakresu realizacji projektu drogowego. Szczególnie podobało mi się podejście do spraw bezpieczeństwa. Olbrzymią pomoc otrzymałem od Opiekuna moich praktyk, który od pierwszych godzin poświęcił mi dużo czasu. Stopniowo przydzielał mi większy zakres obowiązków, dzięki czemu czułem, że z każdym dniem coraz bardziej się rozwijam. Po miesiącu bezpłatnych praktyk zaproponowano mi dalszą współpracę na kolejne 4 miesiące, za które otrzymywałem wynagrodzenie.

   Mój ostatni projekt to… rozbudowa ul. Karola Wojtyły w Rzeszowie