Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Agata

  Uczestniczka Programu Praktyk Letnich 2010. Praktykę odbywała w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Łodzi.

  Studiuję na Politechnice Łódzkiej. Na chwilę obecną zaocznie Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (specjalizacja zarządzanie jakością), jednak w czasie trwania praktyk były to studia dzienne na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy. Na program praktyk natknęłam się przypadkowo szukając w Internecie firmy, w której mogłabym odbyć obowiązkowe praktyki z uczelni. Liczyłam na to, że znajdę firmę, w której nauczę się rzeczy przydatnych w przyszłej pracy. Wysłałam aplikację i szczerze mówiąc zupełnie o niej zapomniałam. Po jakimś czasie otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Byłam w szoku! No i stało się. Od lipca rozpoczęłam swoją przygodę ze Skanska. Początkowo na budowie centrum logistycznego b/s/h/ w Łodzi, a po dwóch tygodniach na jednym z największych łódzkich projektów – Rewitalizacja EC – 1 i jej adaptacja na cele kulturalno – artystyczne.

  Podczas praktyk dowiedziałam się wiele praktycznych rzeczy, poza tym mogłam doskonalić swoje umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, nawiązywanie kontaktów międzyludzkich i konsekwencja w działaniu. A wszystko to odbywało się w świetnej atmosferze. Zespół z którym miałam przyjemność współpracować to młodzi, ale doświadczeni inżynierowie - to właśnie dzięki nim nauczyłam się najwięcej.

  Od razu po zakończeniu praktyk rozpoczęłam pracę w Skanska. Aktualnie nadal jestem na budowie EC-1 i jako Inżynier Budowy pełnię funkcję Koordynatora ds. BHP.

  Wszystkim studentom mogę poradzić tylko jedno - uwierzcie w siebie, a przy odrobinie wytrwałości osiągniecie w życiu to, o czym marzycie.
  Agata Koniarczyk