Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Karol

  Karol - absolwent Politechniki Śląskiej na kierunku budownictwo o specjalności mostowej. Uczestnik Programu Praktyk Letnich 2012, swoją praktykę odbywał w Gliwicach na kontrakcie przebudowy mostu nad Kłodnicą w ciągu ul. Staromiejskiej. Obecnie pracuje na stanowisku Inżyniera Budowy.

  Zdecydowałem się na udział w Programie Praktyk Letnich, ponieważ... chciałem zdobyć wiedzę i doświadczenie pracując wśród liderów budownictwa mostowego.

  Wspominam rozmowę rekrutacyjną jako... spotkanie na bardzo wysokim poziomie komunikacji. Dowiedziałem się wówczas wiele na temat kultury pracy w Skanska, co mi się bardzo spodobało.

  Moje największe wyzwanie podczas praktyk to...  komunikacja z doświadczonymi pracownikami produkcyjnymi oraz koordynacja pierwszego w życiu betonowania.

  Moje najlepsze wspomnienie z budowy to... współpraca z kadrą kierowniczą i produkcyjną oraz zdobycie bardzo cennego doświadczenia inżynieryjnego.

  Na praktykach nauczyłem się... że najważniejsze na budowie jest BHP.

  Moja rada dla aplikujących to... brak doświadczenia w pracy na budowie można nadrobić zaangażowaniem. Warto aplikować i sprawdzić się w praktyce.

  Mój przepis na pożyteczne wakacje... słońce, plaża, zimne napoje :)

  W wolnych chwilach... spędzam czas z przyjaciółmi, chodzę na basen, a w zimę jeżdżę na snowboardzie.

  W dzieciństwie chciałem zostać... nauczycielem :P