Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Sylwia

  Była Ambasadorka Skanska na Politechnice Łódzkiej. Obecnie studiuje na 5. roku na kierunku budownictwo o specjalności konstrukcje budowlane. Aktualnie pracuje na stanowisku Inżyniera Budowy przy budowie zaplecza warsztatowo- garażowego Portu Lotniczego im. Wł. Reymonta w Łodzi.

  Wybrałam Skanska… ponieważ jest to firma idealna dla inżynierów chcących zdobyć doświadczenie przy dużych, wymagających projektach. Niesamowita atmosfera w zespole, dynamika pracy, codziennie nowe wyzwania dają dużo wewnętrznej satysfakcji, napędzają i dają motywację do dalszego działania.

  Chciałam zostać Ambasadorem… gdyż uważałam, że już na studiach warto zadbać o swoją przyszłość. Brakowało mi kontaktu z ludźmi z branży, poznania ich sposobu pracy. Chciałam otworzyć się na budowlany świat, nawiązać kontakty, które umożliwią dalszy rozwój kariery.

  Jak trafiłam do Skanska... po udanej współpracy w ramach pełnienia funkcji Ambasadora, dostałam propozycję od Dyrektora Zespołu Projektów  w Łodzi do podjęcia pracy w Skanska S.A.  jako inżynier. 

  Moje najlepsze wspomnienie, z czasów gdy byłam Ambasadorem… jest związane z ludźmi. Niesamowita radość studentów podczas wycieczek po budowach. Bycie Ambasadorem nauczyło mnie odwagi w relacjach z ludźmi i odpowiedzialności za swoje projekty. Nie warto zakładać z góry „nie da się, nie uda się”.