Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
    Go to start page

    Anna

    Uczestniczka Programu Praktyk Letnich Skanska 2007. Praktyka w Oddziale Budownictwa Drogowo – Mostowego Skanska w Warszawie.

    Anna TryfonWybrałam praktykę w Skanska, ponieważ chciałam budować z najlepszymi, a Skanska cieszy się  renomą na rynku budowlanym. Niebagatelne znaczenie miał dla mnie fakt, że firma przywiązuje dużą wagę do pracy zespołowej, stawia na ludzi i inwestuje w ich rozwój. Skanska zapewnia szeroki pakiet szkoleń i kursów, wspiera w zdobyciu uprawnień budowlanych, a także umożliwia wymianę doświadczeń na poziomie międzynarodowym. To firma, która stwarza młodym ludziom wyjątkowe możliwości. Jeśli ktoś poważnie myśli o swojej karierze, to Skanska jest firmą stworzoną właśnie dla niego, a Program Praktyk pierwszym krokiem w dobrym kierunku.

    Swoją praktykę odbywałam głównie w laboratorium. Najmilej jednak wspominam moment, kiedy przydzielony mi opiekun zabrał mnie na plac budowy, gdzie mogłam uczestniczyć w różnych etapach robót. Było to dla mnie wyjątkowe doświadczenie, być może z uwagi na fakt, iż na studiach mamy do czynienia głównie z teorią. Skanska spełniła moje oczekiwania w stu procentach. Po trzymiesięcznym stażu otrzymałam ofertę pracy.