Skanska in Poland
  Go to start page

  Bartosz

  Uczestnik Programu Praktyk Letnich Skanska 2008. Praktyka w Oddziale Budownictwa Drogowo – Mostowego Skanska w Poznaniu.

  Bartosz BanachJestem studentem piątego roku Politechniki Poznańskiej, kierunek: Budownictwo, specjalność: Drogi i autostrady. O Programie Praktyk Letnich dowiedziałem się na trzecim roku studiów. Zainteresowała mnie firma i jej oferta. Rok później wysłałem swoje zgłoszenie, które zostało przyjęte. Praktykę rozpocząłem 2 lipca szkoleniem BHP. Trafiłem na projekt „Rozbudowa dwujezdniowej drogi ekspresowej S-11 w Kórniku”. Po zapoznaniu się z zespołem, powierzono mi zadanie przewodnie, które miałem zrealizować. Wszystkie wątpliwości mogłem na bieżąco konsultować z przydzielonym mi opiekunem praktyki.

  Program umożliwił mi bliższe poznanie Skanska. Praca przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Na każdym kroku spotykałem się ze zrozumieniem i chęcią pomocy. To sprawiło, że czułem się bardzo dobrze wśród całej załogi firmy - zarówno na budowie, w biurze, jak i podczas szkoleń. Uważam, że moje uczestnictwo w Programie Praktyk Letnich Skanska to był bardzo dobry wybór. Po zakończeniu praktyki otrzymałem ofertę pracy w firmie.

  Bartosz Banach