Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Justyna

  Justyna skończyła Politechnikę Białostocką na kierunku Inżynieria Środowiska w 2014 roku. Tego samego roku po zakończeniu studiów dostała się na Program Praktyk Letnich w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Warszawie na budowie Oddziału Urzędu Dozoru Technicznego w Białymstoku. Obecnie jest Inżynierem budowy w Białymstoku.

   

  Wybrałam taki kierunek studiów, ponieważ zawsze czułam się dobra z przedmiotów ścisłych i wiedziałam,że jest to przyszłościowy kierunek.

  Zdecydowałam się na udział w Programie Praktyk Letnich, ponieważ była to szansa na zdobycie niezbędnego doświadczenia w zawodzie i rozpoczęcie pracy w renomowanej firmie.

  Rozmowę rekrutacyjną wspominam… z uśmiechem na twarzy. Bardzo się stresowałam, ale wszystko skończyło się pozytywnie i dostałam się na Program Praktyk Letnich.

  Moim największym wyzwaniem podczas praktyk było… udowodnienie sobie, że mogę być dobrym inżynierem i myślę, że dałam radę.

  Podczas praktyk nauczyłam się… zasad, jakie panują na budowie i w firmie.

  Moje najlepsze wspomnienie z budowy to dni sam początek pracy, kiedy człowiek po raz pierwszy styka się z budową i nagle uświadamia sobie, że to czego uczył się na studiach ma swoje prawdziwe zastosowanie w życiu.

  Obecnie jestem… inżynierem budowy. Pracuję w Białymstoku na budowie.

  Moja rada dla przyszłych kandydatów to… aplikujcie. Na pewno nie pożałujecie.

  W wolnych chwilach… chodzę na siłownie, basen, staram się aktywnie spędzać wolny czas.

  W dzieciństwie chciałam zostać… aktorką. Fascynowały mnie panie, które widziałam w telewizji. Teraz jestem inżynierem i bardzo się z tego cieszę.