Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Zuzanna

  Zuzanna jest absolwentką Politechniki Krakowskiej na kierunku Budownictwo o specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Ukończyła Program Praktyk Letnich 2015 w Oddziale Budownictwo Ogólnego w Warszawie, swoją praktykę odbywała w Warszawie na budowie Kuchni - Stołówki w kompleksie wojskowym. Obecnie pracuje na stanowisku Inżyniera Budowy.

  Wybrałam taki kierunek studiów, ponieważ… jest perspektywiczny, kształtuje charakter i daje szerokie możliwości pracy, nie tylko w biurze czy budowie.  

  Zdecydowałam się na udział w Programie Praktyk Letnich, ponieważ… uważam, że to najlepszy start dla młodych absolwentów.

  Rozmowę rekrutacyjną wspominam jako… przyjemną i konkretną, już na początku udało się zapomnieć o stresie.

  Moim największym wyzwaniem podczas praktyk było… wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce oraz zapamiętywanie niezliczonej ilość cennych wskazówek od doświadczonych kolegów.

  Podczas praktyk nauczyłam się… z jakimi problemami można mieć do czynienia na budowie, jak sobie z nimi radzić, jak organizować swoją pracę - czasami bardzo różnorodną, a także jak zarządzać czasem, aby zdążyć ze wszystkimi obowiązkami.

  Moje najlepsze wspomnienie z budowy to… każda chwila spędzona z najlepszym zespołem.

  Obecnie zajmuję się… koordynacją projektową, kontraktacją oraz przygotowaniem kolejnej budowy.

  Moja rada dla przyszłych kandydatów to… uwierzcie w swoje możliwości, nie zniechęcajcie się ilością chętnych - aplikujcie na Program Praktyk, wszystko jest w waszych rękach.

  W wolnych chwilach… aktywnie spędzam czas na świeżym powietrzu, a w zimie lubię obejrzeć dobry film i przeczytać ambitną książkę.

  W dzieciństwie chciałam zostać… nauczycielką, piosenkarką, a później…  inżynierem