Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Paulina

  Paulina jest absolwentką Budownictwa Politechniki Białostockiej o specjalności Konstrukcje Budowlane Inżynierskie. Ukończyła Program Praktyk Letnich 2014 w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Warszawie (obecnie Oddział Budownictwa Ogólnego i Inżynieryjnego w Białymstoku) na budowie Oddziału Urzędu Dozoru Technicznego w Białymstoku. Aktualnie pracuje na stanowisku Inżyniera Budowy.

   

  Wybrałam taki kierunek studiów ponieważ...     od zawsze lubiłam łączyć wiedzę techniczną ze zdolnościami interpersonalnymi, które w branży budowlanej są niezbędne tj. łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, umiejętność słuchania, czy komunikowania się w zwięzły i klarowny sposób.

  Zdecydowałam się na udział w Programie Praktyk Letnich, ponieważ… Skanska, jako wiodąca, światowa firma budowlana i deweloperska jest doskonałym miejscem na zdobywanie doświadczenia, a także późniejsze wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Jest to firma ciesząca się zaufaniem i niesłabnącą popularnością zarówno wśród potencjalnych pracowników jak i zleceniodawców, a co za tym idzie - skupia w swoich szeregach doskonałych specjalistów oraz realizuje jedne z najciekawszych inwestycji. Program Praktyk Letnich, oprócz zapewnienia możliwości przyjrzenia się z bliska budowie oraz poczynienia pierwszych kroków w samodzielnym wykorzystaniu zdobytej wiedzy, daje praktykantom możliwość kontynuowania zawodowej przygody na odpowiedzialniejszych stanowiskach. Cenię sobie Program Praktyk Letnich przez to, w jaki sposób jest organizowany.

  Rozmowę rekrutacyjną wspominam jako… bardzo życzliwą.

  Moim największym wyzwaniem podczas praktyk była… konfrontacja z doświadczonymi pracownikami, w szczególności mam na myśli pracowników produkcyjnych, którzy mają za sobą wiele budowlanych doświadczeń, co wywoływało u mnie poczucie dyskomfortu . Szybko się jednak przekonałam, że możliwość współpracy z Podwykonawcami poszerza moją wiedzę w wielu budowlanych dziedzinach.

  Podczas praktyk nauczyłam się… ustalania priorytetów.

  Moje najlepsze wspomnienie z budowy to… wspomnień jest masa! Bardzo dobrze wspominam pracę z moim pierwszym Kierownikiem Budowy, który cierpliwie wprowadzał mnie w różne aspekty sztuki budowlanej, ukazywał złożoność całego projektu „budowa”, a także zapoznał mnie z filozofią firmy. Miałam ogromne szczęście pracować z nieprzeciętnymi kierownikami branżowymi. Przez te trzy miesiące poznałam ludzi, z którymi można było tworzyć solidny i zgrany zespół. 

  Obecnie pełnię funkcję… Inżyniera Budowy oraz Administratora Kontraktu na budowie hali sportowej w Jednostce Wojskowej w Białymstoku.

  Moja rada dla przyszłych kandydatów to... uwierzcie w siebie!

  W wolnych chwilach... jeżdżę konno, czytam książki oraz uczę studentów Politechniki Białostockiej salsy kubańskiej. 

  W dzieciństwie chciałam zostać... przedszkolanką.