Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Emilia

  Emilia jest absolwentką Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Uczestniczyła w Programie Praktyk Letnich 2012. Aktualnie pracuje na stanowisku Inżyniera Budowy.

  Zdecydowałam się na udział w Programie Praktyk Letnich, ponieważ… nie pociągała mnie praca w biurze i chciałam trafić na budowę. Wybór był oczywisty, bo Skanska miała najbardziej konkurencyjną ofertę – w pełni płatna praktyka na interesującym obiekcie i warsztaty szkoleniowe.

  Wspominam rozmowę rekrutacyjną jako… spory stres, ponieważ nigdy nie byłam na rozmowie w sprawie pracy. Podczas rozmowy zostałam naprawdę profesjonalnie potraktowana.

  Moje największe wyzwanie podczas praktyk… koordynacja prac w trudnych warunkach. Kluczowe sprawy to organizacja pracy zgodnie z zasadami BHP i harmonogramem. Należy brać pod uwagę wiele czynników, w tym różne elementy procesu budowania. Poukładanie tych puzzli to duże wyzwanie.

  Na praktykach nauczyłam się… czym jest budowa. To specyficzne miejsce pracy. Duża rotacja ludzi z różnymi charakterami. Trzeba być zawsze gotowym i elastycznym, żeby efektywnie reagować na wyzwania, jakie pojawiają się przed nami każdego dnia.

  Moja rada dla aplikujących to… może banał, ale być sobą od momentu wypełniania aplikacji, po końcową rozmowę.

  Pożyteczne wakacje… poprzednie wakacje, które kojarzą mi się z pracą, ale nie uważam tego za wadę, ponieważ to były niezapomniane chwile. Wrażeń miałam więcej niż z niejednego wyjazdu rekreacyjnego. Pomimo iż w tamte wakacje byłam na wyprawie w górach, jeździłam dużo rowerem, miałam sesję poprawkową, najbardziej w pamięci utkwiły mi chwile spędzone pod ziemią - podczas wylewania płyty fundamentowej.

  W wolnych chwilach… uwielbiam czytać książki.

  W dzieciństwie chciałam zostać… żołnierzem.