Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Grzegorz

  Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Budownictwo, specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie. Uczestnik Programu Praktyk Letnich 2011.

   

  Czym obecnie się zajmujesz?

  Obecnie pracuję w Oddziale Budownictwa Ogólnego Skanska w Rzeszowie jako Inżynier. Jestem na budowie Kompleksu Rekreacyjno-Turystycznego w Pustkowie Osiedlu, Koło Dębicy. Zajmuję się przygotowaniem obmiarów, zamówieniami materiałów oraz nadzoruję prace związane z infrastrukturą kompleksu.

  Dlaczego zdecydowałeś się aplikować do Programu Praktyk Letnich?

  Zdecydowałem się aplikować, ponieważ byłem przekonany, że może to być ciekawe wyzwanie oraz możliwość zdobycia doświadczenia. Nie pomyliłem się. Podczas rekrutacji odbyłem rozmowę ze Specjalistą HR, a następnie z przyszłym opiekunem praktyk. Rozmawialiśmy o moim doświadczeniu i osiągnięciach. Obie rozmowy bardzo miło wspominam.

  Gdzie odbywałeś praktyki ? Co należało do Twoich obowiązków?

  Praktyki odbyłem w Oddziale Budownictwa Ogólnego Skanska w Rzeszowie, na budowie Kompleksu Naukowo-Dydaktycznego Centrum Mikroelektroniki i Nanotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Moim zadaniem było przygotowanie i montaż płyt wielkogabarytowych oraz dźwigarów stalowych.

  Co najbardziej podobało Ci się w praktykach?

  Podobała mi się atmosfera w zespole oraz współpraca. Dzięki temu dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, pomocnych przy wykonywaniu powierzonych mi obowiązków. Z Programu Praktyk Letnich wyniosłem nie tylko doświadczenie, ale też umiejętność pracy zespołowej oraz organizacji i planowania zadań.

  Jakie są Twoje rady dla tegorocznych kandydatów?

  Program Praktyk Letnich jest ciekawą przygodą i przygotowaniem do przyszłej pracy. Dlatego chciałbym doradzić studentom, by uwierzyli w siebie i swoje umiejętności.