Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Jarosław

  Jarosław jest absolwentem Budownictwa na Wojskowej Akademii Technicznej. Uczestniczył w Programie Praktyk Letnich 2012, pracuje na stanowisku Inżyniera Budowy.

   

  Zdecydowałem się na udział w Programie Praktyk Letnich, ponieważ… uważam, że Skanska umożliwia najlepszy start w życie zawodowe, jeżeli oczywiście poważnie myślimy o budownictwie.

  Wspominam rozmowę rekrutacyjną jako… ciekawy dialog na temat moich zainteresowań i tego, co chciałbym osiągnąć poprzez udział w Programie Praktyk Letnich, a także w jakim kierunku pragnąłbym się rozwijać.

  Moje największe wyzwanie podczas praktyk to… nadzór nad montażem szklanej fasady, która mierzyła prawie 20 m wysokości i złożona była z szyb o wymiarze 2,2 x 1,3 m. Montaż wykonywany był przy pomocy przyssawki hydraulicznej oraz żurawia wieżowego. Prace utrudniał siarczysty mróz i musieliśmy zachować szczególne względy bezpieczeństwa.

  Na praktykach nauczyłem się… ustalania priorytetów oraz odpowiedzialności za swoje decyzje. Mogę śmiało powiedzieć, że praca na budowie jest wymagająca, ale daje dużo satysfakcji!  

  Moja rada dla aplikujących to… przede wszystkim sumienne i dokładne wypełnienie formularza aplikacyjnego. Tak naprawdę, to przepustka do rozmowy rekrutacyjnej i musimy zaciekawić nim osobę, która prowadzi rekrutację .

  W wolnych chwilach… wsiadam na swój motocykl i jadę przed siebie. Szukam nowych miejsc i lubię, gdy podróż jest spontaniczna.

  W dzieciństwie chciałem zostać… strażakiem. Może banalne, ale prawdziwe. Nawet aplikowałem do Szkoły Głównej Pożarniczej w Warszawie. Niestety, tor przeszkód, który pokonywało się na czas, okazał się dla mnie zbyt dużym wyzwaniem.