Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Sylwia

  Uczestniczka Programu Praktyk Letnich 2008. Praktykę odbywała w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Łodzi.

  Odbyłam praktykę na jednym z projektów Oddziału Budownictwa Ogólnego Skanska w Łodzi. Było super: ciekawie, miło i wesoło. Najbardziej podobało mi się poznawanie charakteru pracy na budowie, ludzi tam zatrudnionych, odkrywanie nazw nieznanych mi wcześniej narzędzi i czynności. Czy wiecie, co to kalfas? Bo ja już tak.

  Sylwia Szczodrowska

  Ponadto, nauczyłam się, że najważniejsza jest praca zespołowa. Razem łatwiej jest wypełniać obowiązki, rozwiązywać powierzone zadania, a w razie potrzeby zawsze można liczyć na pomoc koleżanek i kolegów. 

  Podczas praktyki najciekawsze dla mnie było uczestnictwo w spotkaniach z inwestorem. Obserwowanie codziennej pracy specjalistów i projektantów uświadomiło mi, jak skomplikowanym przedsięwzięciem jest budowa. Jak ważna jest ona dla każdej z zaangażowanych w nią stron. Ile starań trzeba włożyć, by uwieńczyło ją zadowolenie pracowników i klienta.

  Obecnie pracuję w biurze, jako Inżynier Projektu. Zajmuję się formalnymi aspektami realizacji kontraktu. Rozliczenia podwykonawców, kontroling, oferowanie nowych projektów to teraz moja codzienność. Robię to, co lubię.

  Rada dla studentów: Powinniście uświadomić sobie, co chcecie robić w życiu i dążyć do realizacji tego celu. Wasza przyszłość zależy od Was samych!