Skanska in Poland
  Go to start page

  Tomasz

  Tomasz jest absolwentem Inżynierii Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej. Uczestnik Programu Praktyk Letnich 2011, aktualnie pracuje na stanowisku Inżyniera Budowy w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Katowicach.

  Zdecydowałem się na udział w Programie Praktyk Letnich (PPL), ponieważ… chciałem zdobyć doświadczenie zawodowe w dużej, renomowanej firmie. Wybrałem Skanska ze względu na międzynarodowy charakter przedsiębiorstwa. Byłem pewien, że będę mógł się wiele nauczyć oraz rozwinąć swoje umiejętności.

  Wspominam rozmowę rekrutacyjną jako… konkretną, ale niestresującą, jak podczas spotkania z kolegą.

  Moje największe wyzwanie podczas praktyk… samodzielne kierowanie robotami budowlanymi.

  Na praktykach nauczyłem się… dostrzegać problemy i szybko znajdować ich rozwiązania. Myślę, że również rozwinąłem swoje umiejętności interpersonalne, organizacyjne i analityczne. Nauczyłem się odpowiedzialności za siebie, a także zarządzania czasem. Dodatkowo poznałem wielu wspaniałych, życzliwych ludzi.

  Moja rada dla aplikujących to… Pamiętajcie, że praktyka to świetne przygotowanie do przyszłej pracy oraz wspaniała przygoda, dlatego nie bójcie się spróbować i nie przejmujcie się ilością kandydatów. Być może to właśnie Wy zostaniecie wybrani do programu. Polecam wszystkim praktyki w Skanska. Warto inwestować w siebie, a Skanska może Wam w tym pomóc.

  Pożyteczne wakacje… PPL to nie tylko praca, to również nowe, ciekawe znajomości z ludźmi, którzy chętnie dzielą się swoimi pasjami, a także pożyteczne spędzanie czasu wolnego.

  W wolnych chwilach… jeżdżę na rowerze i rolkach.

  W dzieciństwie chciałem zostać… architektem i konstruktorem samochodów.