Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Marcin

  Wyjechał do pracy w Skanska Szwecja. Na co dzień pracuje w Warszawie, przed wyjazdem do Szwecji był majstrem na budowie hangaru nr 21 dla statków powietrznych na lotnisku Chopina w Warszawie.

  Moja praca w Polsce...  to między innymi nadzorowanie robót ciesielskich, murarskich oraz po części wykończeniowych. Na moim ostatnim projekcie zajmowałem się również przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do odbioru budynku.

  W ramach 6. edycji Unlimited... trafiłem na projekt Täby nya kommunhus (urząd gminy Täby) – budowę budynku biurowego, na którym nadzoruję roboty ciesielsko-zbrojarskie. W ciągu kilku tygodni zostanę przeniesiony na projekt Bro Galopp w miejscowości Bro. Będę tam odpowiedzialny za dobór zabezpieczeń krawędziowych (system Combisafe) oraz nadzór nad jedną z firm podwykonawczych.

  Moja pierwsza reakcja na wiadomość, że zakwalifikowałem się do Programu to... zaskoczenie, po chwili jednak uzmysłowiłem sobie, że tu nie mam mowy o przypadku, ponieważ ciężko na to wyróżnienie pracowałem :)


  projekt w Bro Galopp