Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Michał

  Pracował w Skanska USA Civil na projekcie budowy autostrady w okolicach San Diego. Jest w naszej firmie od 2000 r. Obecnie pracuje jako Menedżer Zespołu na budowie autostrady A1. Jego hobby to: ruch na świeżym powietrzu i jazda rowerem górskim.

  Wyjeżdżając do Stanów Zjednoczonych liczyłem na to, że poznam inną kulturę pracy, ciekawych ludzi, odmienne od naszych technologie i nowe podejście do zarządzania projektem i do ochrony środowiska.

  Budowy Skanska USA Civil są prowadzone z dużym rozmachem. Wykorzystuje się wiele potężnych i wyspecjalizowanych do danego rodzaju robót maszyn. Natężenie ruchu na projekcie jest więc ogromne, dlatego dużą wagę przykłada się do odpowiedniej jego organizacji. 

  Amerykanie są bardzo zaangażowani w pracę. Zależy im na jak najlepszym i terminowym wykonaniu pracy. Widać, że lubią to, co robią i czerpią z tego dużo satysfakcji. Są także niezwykle uprzejmi, pogodni i spokojni. W pracy są skoncentrowani na tym, co robią. Dużą wagę przywiązują do pracy zespołowej. Jedni drugim pomagają i coraz wyżej stawiają sobie cele do zrealizowania. Mają więcej niż w Polsce szczebli zarządzania. 

  Na budowie autostrady w San Diego