Skanska in Poland
  Go to start page

  Renata

  Pracowała w Skanska AB w Sztokholmie, gdzie realizowała globalny program rozwoju liderów oraz projekt zarządzania zmianą w organizacji. Obecnie jako Manager ds. innowacji pracuje w Skanska Property Poland.

  Moja praca w Polsce... jest nakierowana przede wszystkim na ludzi – dbam o to, aby do naszej firmy zrekrutować jak najlepszych pracowników oraz o  to, aby mogli się u nas rozwijać, realizować i żeby - zwyczajnie mówiąc - fajnie im się pracowało. Pracownicy w Skanska są najważniejsi, więc i ja czuję, że moja praca jest bardzo ważna i pomaga budować tę firmę. 

  W ramach 6. edycji Unlimited... trafiłam do globalnej jednostki HR, która kreuje główne narzędzia HR-owe dla wszystkich jednostek Skanska na świecie.  W trakcie 5-miesięcznego oddelegowania do Sztokholmu prowadzę projekt związany z zarządzaniem zmianą. Moim zadaniem jest wypracować model i narzędzia, które pozwolą jednostkom Skanska na świecie sprawniej przeprowadzać zmiany, które są częścią każdego biznesu. Moim szefem na czas realizacji tego zadania jest Talent Manager w Skanska.

  Moja pierwsza reakcja na wiadomość, że zakwalifikowałam się do Programu to... „Ups.. :O” Nie spodziewałam się tego! Mimo że oczywiście sama zaaplikowałam do tego programu… Trochę bałam się zostawić swoją dotychczasową pracę, ale oczywiście chęć zdobycia takiego doświadczenia, jakim jest udział w międzynarodowym programie, zwyciężyła. Traktuję to jako unikatową szansę dla rozwoju swoich kompetencji – zarówno tych twardych, jak i miękkich oraz jako niezapomnianą przygodę międzynarodową!