Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Uniwersytet Skanska

  Każdy z pracowników naszej Firmy uczestniczy w Uniwersytecie Skanska. Jest to program szkoleniowy, który wspiera nas w ciągłym rozwoju.

  Szkolenia są dostosowane do potrzeb osób zatrudnionych na poszczególnych stanowiskach. Uniwersytet pozwala zapoznać się wzajemnie tym z nas, którzy na co dzień pracują na projektach zlokalizowanych w odległych od siebie miejscach Polski.

  Nasze szkolenia

  Wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkoleń pozwalają nam efektywnie zarządzać ludźmi i projektami, właściwie motywować siebie i innych do działania oraz budować dobre relacje międzyludzkie. Szkolenia dostarczają nam również informacji o nowych technologiach i narzędziach planowania. Ponadto, jako korporacja o międzynarodowym zasiegu wspieramy naukę języka angielskiego. Pomagamy pracownikom w pokonywaniu kolejnych szczebli kariery zawodowej, finansując egzamin nabycia uprawnień budowlanych.
   
  Dodatkowo, dzięki funkcjonującemu u nas procesowi oceny i planowania rozwoju, pracownik i jego przełożony dokonują co roku podsumowania wyników pracy i przygotowują indywidualny plan rozwoju danej osoby i związanych z tym szkoleń.

  Uniwersytet Skanska