Skanska w Polsce
c

Praca w budownictwie

Poniżej znajdziesz listę firm budowlanych. Możesz sprawdzić ich oferty pracy i wysłać do nich swoje CV. Niestety nie możemy zagwarantować Ci bezpośredniego spotkania czy zatrudnienia.

Poniższe informacje będą uaktualniane. Zapraszamy do bieżącego ich monitorowania.

 

Budimex   
Od lat plasujemy się w czołówce najlepszych pracodawców. Od 50 lat dbamy nie tylko o jakość i najwyższe standardy w zakresie realizowanych przez nas inwestycji, ale przede wszystkim o satysfakcję naszych pracowników, gdyż to oni decydują o sukcesie naszej firmy na rynku. W 2017 roku nasi pracownicy zdecydowali o wyróżnieniu spółki godłem Inwestor w Kapitał Ludzki - to jedyna taka nagroda w Polsce, przyznawana na podstawie wyników oceny firmy przez pracowników w anonimowym badaniu.
W 2018 planujemy zatrudnić ponad 700 osób, koncentrując się na naszych flagowych budownictwach: ogólnym, infrastrukturalnym, energetycznym oraz przemysłowym, a także do działów wsparcia biznesu.

W kolejnych kwartałach 2018 III-IV będziemy poszukiwać osób na projekty w lokalizacjach tj.: podkarpackie, zachodniopomorskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, świętokrzyskie, na stanowiska m.in. Kierownicy Budowy/Robót, Specjaliści i Inżynierowie Budowy, Majstrowie, ale także m.in. Brukarze, Operatorzy, Robotnicy drogowi i bitumiczni, Murarze.

Jeśli jesteś zainteresowany aplikacją wejdź na stronę z ogłoszeniami, wybierz interesujące Cię stanowisko i wyślij CV.

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości możesz skontaktować poprzez adres: Contact , siły własne (pracownicy fizyczni): Contact

Kandydatom oferujemy:

  • system premiowy,
  • szeroki zakres szkoleń branżowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę sportową,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • dodatek mieszkaniowy dla pracowników pracujących powyżej 50 km od miejsca zamieszkania.

 

KARMAR 

Założony w 1991 roku KARMAR S.A. jest jednym z liderów rynku budowlanego w Polsce. W 2007 został włączony w struktury Bouygues Construction – międzynarodowej grupy przemysłowej, działającej w 80 krajach i zatrudniającej ponad 50 tys. pracowników.

KARMAR wraz z Linkcity – swoją spółką dedykowaną rozwiązaniom na rynku Property Development i PPP – działa na terenie całego kraju, gdzie zajmuje się projektowaniem, budowaniem oraz zarządzaniem projektami z zakresu budownictwa, przemysłu oraz infrastruktury.

Praca w KARMAR S.A. wiąże się bezpośrednio z Bouygues Construction, gwarantując tym samym różnorodność stanowisk, lokalizacji oraz oferując szerokie możliwości rozwoju.

Kontakt: Contact


Mostostal 

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Firma działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie realizuje przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy. Od 1999 roku strategicznym partnerem i udziałowcem Mostostalu Warszawa  jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w 30 krajach na świecie.

Do firmy poszukujemy tylko pracowników umysłowych.

Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć zawsze na naszej stronie internetowej: http://www.mostostal.waw.pl/kariera/oferty-pracy

Możesz również skontakować się bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za rekrutację:
Justyna Bogdanowicz
Koordynator Zespołu Rekrutacji i Rozwoju Personalnego/ HR Business Partner
Tel. 22 250 78 36 lub kom. 883 379 426
Contact


 

Mota-Engil   

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku. 

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.
Mota-Engil Central Europe zatrudnia ponad 1300 osób i współpracuje z dziesiątkami lokalnych przedsiębiorstw.
W Mota-Engil możesz pracować zarówno w branży inżynierskiej, jak i w działach wsparcia naszej firmy, tworzymy możliwości rozwijania kariery w różnych obszarach i specjalizacjach. 

Poniżej znajdziesz link do ofert pracy w Mota-Engil:
http://www.mota-engil-ce.eu/oferty-pracy.php


 

  
Polimex-Mostostal otwiera przed inżynierami i fachowcami szansę na rozwój zawodowy i karierę. Jako lider sektora oferuje pracę prestiżową, ciekawą, stabilną i rozwojową. Umożliwia swoim pracownikom uczestnictwo w realizacji wielu prestiżowych i ciekawych projektów. Spółka zrealizowała kontrakty dla największych polskich firm, znaczące dla naszego przemysłu. Lokalizacje budów rozmieszczone są w całym kraju, jak również poza jego granicami.

Aplikację z nazwą stanowiska można składać na adres: Contact

Kontakt do działu HR:
Milena Kozioł tel. 605 668 040
Aneta Kobylińska tel. 506 257 827
Monika Wąsowska tel. 798 132 759


 

 

Informacje powyżej zostały nam dostarczone przez powyższe firmy, nie bieżemy odpowiedzialności za zamieszczoną treść i jakość ogłoszeń.