c

Inżynierowie i kadra techniczna

Pracując w Skanska, jednej z największych międzynarodowych firm budowlanych i deweloperskich, bierzesz udział w realizacji imponujących projektów. Masz okazję wywrzeć istotny i długotrwały wpływ na otaczający Cię świat. Budujesz z korzyścią dla społeczeństwa.

Pracuj z nami!

Jesteśmy wiodącą firmą budowlano-deweloperską o ponad 130-letniej historii. Zatrudniamy inżynierów różnych specjalizacji oraz kierowników z uprawnieniami w różnych branżach. Przy realizacji budów wspierają nas także specjaliści z zakresu: finansów, prawa, zarządzania projektami, komunikacji, IT, BHP, ochrony środowiska i administracji.

Jak działamy?

Budujemy z korzyścią dla społeczeństwa, a w swojej pracy zawsze kierujemy się Wartościami Skanska. Dowiedz się więcej o tym kim jesteśmy i jak działamy.

Skanska w skrócie

Budujemy obiekty kubaturowe, drogowe, mostowe i kolejowe na terenie Polski. Zajmujemy się działalnością deweloperską na rynku powierzchni biurowych i mieszkaniowych, realizujemy także projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Zobacz jakie projekty zrealizowaliśmy!

Podstawę każdego działania stanowią nasze wartości: troska o życie, etyczne i transparentne działanie, dbałość o klienta oraz współpraca
w zespołach, bo tylko współpracując razem jesteśmy lepsi.

Nasze wartości

W naszej codziennej pracy staramy się coraz lepiej realizować nasze zadania, myśleć innowacyjnie i nowocześnie. Zobacz jakie innowacje wprowadzamy na naszych projektach.

Przykłady innowacji Skanska

W Skanska kierujemy się ideą zrównoważonego rozwoju- wywierania  maksymalnego pozytywnego wpływu na ludzi, planetę, ekonomię i jednocześnie minimalizowania negatywnych czynników.

Zrównoważony rozwój

W Skanska budujemy z korzyścią dla społeczeństwa, a wszystko co robimy, wykonujemy według naszej najlepszej wiedzy i umiejętności. Cieszymy sie, że nasze starania są doceniane.

Nagrody i wyróżnienia