Skanska w Polsce
c

Inżynierowie i kadra techniczna

Pracując w Skanska, jednej z największych międzynarodowych firm budowlanych i deweloperskich, bierzesz udział w realizacji imponujących projektów. Masz okazję wywrzeć istotny i długotrwały wpływ na otaczający Cię świat. Budujesz z korzyścią dla społeczeństwa.

Pracuj z nami!

Jesteśmy wiodącą firmą budowlano-deweloperską o niemal 130-letniej historii. Cały czas sie rozwijamy i zatrudniamy nowych pracowników. Poszukujemy doświadczonych specjalistów - pracowników produkcyjnych
i kadry nadzoru. Zatrudniamy inżynierów różnych specjalizacji z uprawnieniami w różnych branżach oraz kierowników do pracy przy realizacji budów, ale też ich wsparcia i pracy w biurze.

Jak działamy?

Skanska jest obecna na terenie całej Polski. Działamy w podziale na regiony i kompetencje. Budujemy z korzyścią dla społeczności lokalnych, a w swojej pracy zawsze kierujemy się Wartościami Skanska. Dowiedz się więcej o tym kim jesteśmy i jak działamy.

Skanska w skrócie

Budujemy obiekty kubaturowe, drogowe, mostowe, hydroinżynieryjne i kolejowe na terenie całej Polski. Zajmujemy się działalnością deweloperską na rynku powierzchni biurowych i mieszkaniowych i realizujemy projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.  Zobacz jakie projekty zrealizowaliśmy!

Podstawę każdego działania stanowią nasze wartości: troska o życie, etyczne i transparentne działanie, dbałość o klienta, i współpraca
w zespołach, bo tylko współpracując razem jesteśmy lepsi.

Nasze wartości

W naszej codziennej pracy staramy się coraz lepiej realizować nasze zadania, myśleć innowacyjnie nowocześnie. Zobacz jakie innowacje wprowadzamy na naszych projektach.

Przykłady innowacji Skanska

W Skanska kierujemy się ideą zrównoważonego rozwoju- wywierania  maksymalnego pozytywnego wpływu na ludzi, planetę, ekonomię i jednocześnie minimalizowania negatywnych czynników.

Zrównoważony rozwój

W Skanska budujemy z korzyścią dla społeczeństwa, a wszystko co robimy, wykonujemy według naszej najlepszej wiedzy i umiejetności. Cieszymy sie, że nasze starania są doceniane.

Nagrody i wyróżnienia