Skanska w Polsce
c

Specjaliści: wsparcie biznesu

Praca w Skanska to praca pełna wyzwań. Cały czas sie rozwijamy i zatrudniamy nowych pracowników. Nasza oferta pracy skierowana jest nie tylko inżynierów ale także do specjalistów w obszarach: finansów, prawa, zarządzania projektami, komunikacji, IT, BHP, ochrony środowiska i administracji.

Praca nie tylko dla inżyniera

Nasze projekty są realizowane nie tylko przez inżynierów – każdy z nich jest wspierany przez specjalistów z dziedzin BHP, prawa, finansów, HR, kontrolingu, administracji, komunikacji , IT i wielu innych.

Centrala firmy znajduje się w Warszawie, ale specjaliści wsparcia biznesu pracują także w oddziałach Skanska w całej Polsce.

Ważne jest dla nas aby realizowane przez nas projekty otrzymywały wsparcie najwyższej jakości. Dlatego dbamy o rozwój specjalistów funkcji wsparcia poprzez dostępne szkolenia czy programy rozwojowe.

Oferty pracy w Skanska

Praca w Skanska to praca pełna wyzwań. W biurze czy na budowie, realizujemy ciekawe projekty, w dobrej atmosferze i zgodzie z wartościami Skanska.  Zobacz jakie oferty pracy mamy dla Ciebie!