Skanska w Polsce
c

Brama Miasta - Łódź

Brama Miasta to miejsce tworzone przez samych mieszkańców Łodzi, otwarte na ich inicjatywy. Idealne do pracy na świeżym powietrzu, popołudniowych spotkań, wieczornych wydarzeń kulturalnych oraz inicjatyw społecznych.

O projekcie

Na tym projekcie możesz odbyć praktykę w zakresie zarządzania projektem deweloperskim. Do Twoich obowiązków będzie należała pomoc w nadzorze nad robotami i w koordynacji zagadnień projektowych, dbanie o bezpieczeństwo na budowie, wsparcie harmonogramu robót, pracy zespołu realizacyjnego i wiele innych.

Dzięki uczestnictwu w praktykach nauczysz się rozwiązywania problemów występujących na budowie oraz poznasz: technologię i organizację robót i wykonywania prac zgodnie z najwyższymi standardami BHP, efektywne organizowanie czasu pracy, a także zależności pomiędzy poszczególnymi uczestnikami procesu budowlanego. Podczas praktyk uzyskasz możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką oraz możliwości współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską i nadzorem podwykonawczym prac.

Kogo poszukujemy?

Aplikuj, jeśli jesteś studentem budownictwa, architektury, zarządzania nieruchomościami, zainteresowanym konstrukcjami budowlanymi i inżynierskimi oraz technologią i organizacją budownictwa. Prześlij swoje zgłoszenie, jeśli dobrze czujesz się pracując w zespole, jesteś samodzielny i masz pozytywne nastawienie do pracy. Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw BIM i procesu Zaprojektuj i wybuduj, a także znajomość języka angielskiego.

 

Budowa prowadzona w centrum miasta, nie gwarantujemy zakwaterowania.