Skanska w Polsce
c

Generation Park

Generation Park to kompleks trzech budynków biurowych i jeden z największych projektów Skanska Property Poland w Europie Środkowo-Wschodniej. Praktyka odbywa się na nowo powstającym budynku Z. 

O projekcie

Na tym projekcie możesz odbyć praktykę w zakresie budownictwa kubaturowegoDo Twoich obowiązków będzie należała pomoc w nadzorze nad robotami, koordynacji zagadnień aranżacyjnych, wsparcie w harmonogramowaniu robót, rozliczaniu podwykonawców, pracy zespołu realizacyjnego, a także kontraktacja, przedmiary, udział w międzybranżowych naradach koordynacyjnych. 

Dzięki uczestnictwu w praktykach nauczysz się rozwiązywania problemów występujących na budowie, poznasz technologię oraz organizację robót i wykonywania prac zgodnie z najwyższymi standardami BHP, efektywne organizowanie czasu pracy, a także poznasz zależności pomiędzy poszczególnymi uczestnikami procesu budowlanego. Podczas praktyk uzyskasz możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką oraz możliwości współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską i nadzorem podwykonawczym. 

Kogo poszukujemy?

Aplikuj, jeśli jesteś studentem budownictwa o specjalności ogólnobudowlanej, sanitarnej lub elektrycznej zainteresowanym konstrukcjami budowlanymi i inżynierskimi oraz technologią i organizacją budownictwa. Prześlij swoje zgłoszenie, jeśli lubisz pracować w zespole, jesteś samodzielny i masz dobre nastawienie do pracy.
Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw BIM, procesu Zaprojektuj i Wybuduj, a także języka angielskiego.  

 

Budowa prowadzona w centrum miasta, nie gwarantujemy zakwaterowania.