Skanska w Polsce
c

Nowy Targ - budowa budynku biurowego z częścią usługową i garażem podziemnym

Budowa siedmiokondygnacyjnego biurowca z dwoma poziomami garaży podziemnych. Inwestycja położona w sąsiedztwie Placu Dominikańskiego i Starego Miasta, 400 m w linii prostej od Ratusza Miejskiego we Wrocławiu.

O projekcie

Na tym projekcie możesz odbyć praktykę w obszarze budownictwa kubaturowego. Do Twoich obowiązków będzie należała kontrola prac: wbudowywanych materiałów, zgodności z projektem wykonywanych instalacji i urządzeń, przestrzegania BHP, harmonogramu oraz uczestnictwo w nadzorowaniu firm podwykonawczych. 

Dzięki uczestnictwu w praktykach poznasz specyfikę pracy w zespole realizacyjnym oraz sposoby pracy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi (BIM360, Field, QR Kodowanie). Podczas współpracy zdobędziesz wiedzę i doświadczenie w zakresie instalacji budynkowych oraz z zakresu komunikacji ze wspólpracownikami i podwykonawcami. 

Kogo poszukujemy? 

Aplikuj, jeśli jesteś studentem inżynierii środowiska, klimatyzacji i ogrzewnictwa lub budownictwa o specjalności sanitarnej, chcesz rozwijać się w obszarze budownictwa i zdobywać nowe doświadczenie zawodowe. Szukamy osoby ambitnej, otwartej, komunikatywnej, odpowiedzialnej oraz samodzielnej. 

 

Budowa prowadzona w centrum miasta, nie gwarantujemy zakwaterowania.