Skanska w Polsce
c

Osiedle Mickiewicza Etap 2 – Warszawa

Czym jest dobre sąsiedztwo? To nie tylko serdeczni ludzie, ale także zieleń dookoła, kulturalne atrakcje na wyciągnięcie ręki i wreszcie – służący człowiekowi design. Te wszystkie elementy spotykają się pod jednym adresem na styku Starych Bielan i Żoliborza – dwóch niezwykle pięknych i zielonych dzielnic Warszawy. Osiedle Mickiewicza jest zlokalizowane kilka minut od stacji metra Słodowiec i Plac Wilsona. Dzięki zachowanej na swoim terenie roślinności i dodatkowym, starannie planowanym nasadzeniom zapewnia swoim mieszkańcom cichą i spokojną przystań nieopodal centrum obu dzielnic.

O projekcie

Na tym projekcie możesz odbyć praktykę w zakresie zarządzania projektem mieszkaniowym. Do Twoich obowiązków będzie należała pomoc w nadzorze nad robotami, koordynacji zagadnień projektowych, dbanie o bezpieczeństwo na budowie, monitorowanie przebiegu certyfikacji BREEAM oraz Obiekt bez barier i wiele innych.

Dzięki uczestnictwu w praktykach nauczysz się rozwiązywania problemów występujących na budowie, poznasz technologię i organizację robót i wykonywania prac zgodnie z najwyższymi standardami BHP, efektywne organizowanie czasu pracy, a także poznasz zależności pomiędzy poszczególnymi uczestnikami procesu budowlanego. Podczas praktyk uzyskasz możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką oraz szansę na współpracę z doświadczoną kadrą inżynierską. Nauczysz się nowoczesnego sposobu zarządzania budową w aplikacji BIM 360.

Kogo poszukujemy?

Aplikuj, jeśli jesteś studentem budownictwa, architektury, zarządzania nieruchomościami, zainteresowanym konstrukcjami budowlanymi i inżynierskimi oraz technologią i organizacją budownictwa, a także procesami przygotowania inwestycji oraz nieruchomościami w szerokim znaczeniu. Prześlij swoje zgłoszenie, jeśli dobrze czujesz się pracując w zespole, jesteś samodzielny i masz pozytywne nastawienie do pracy. Dodatkowym atutem będzie znajomość Autocad, BIM, a także znajomość języka angielskiego.

 

Budowa prowadzona w centrum miasta, nie gwarantujemy zakwaterowania.