Skanska w Polsce
c

Rozbudowa drogi krajowej nr 8 - Warszawa-Białystok

Projekt to rozbudowa drogi krajowej nr 8 Warszawa – Białystok do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Wyszków - granica województwa podlaskiego i węzeł Poręba. 

Opis projektu

Na tym projekcie możesz odbyć praktykę w obszarze budownictwa inżynieryjnego. Do Twoich obowiązków należeć będzie pomoc w pracach mających na celu wykonanie drogi ekspresowej o nawierzchni betonowej (kategoria drogi- KR6) oraz dróg poprzecznych i dojazdowych, a także obiektów inżynierskich oraz urządzeń towarzyszących.
Projekt składa się z trasy głównej, dróg poprzecznych, dróg dojazdowych, kilku węzłów, kilkunastu wiaduktów i mostów, kilkudziesięciu przejść dla zwierząt i przepustów.
W tej chwili zaawansowanie całego projektu jest na poziomie 65-70%. Przy budowie stosujemy wiele nowych technologii związanych z realizacją nawierzchni drogi klasy S w technologii betonu cementowego

Kogo poszukujemy?

Aplikuj, jeśli jesteś studentem budownictwa o specjalizacji mostowej lub drogowej i chcesz rozwinąć swoje umiejętności w obszarze pracy na dużych projektach.

 

Budowa oferuje możliwość zakwaterowania.