Skanska w Polsce
c

Zespoły Funkcji Wsparcia

Praca na budowie to najbardziej oczywista ścieżka kariery w Skanska, ale na tym nasze działania się nie kończą. Nasze spółki deweloperskie, zajmujące się inwestycjami biurowymi i mieszkaniowymi, szukają nie tylko inżynierów.

O projekcie

W tym roku oferujemy praktyki w kilku różnych działach: Leasing, Marketing, Komunikacja, BHP, Legal i Design. W zależności od zespołu, do którego zaaplikujesz, będziesz pracować ręka w rękę z biznesem przy pozyskiwaniu klientów, wesprzesz nas w promowaniu naszej marki w niesztampowy sposób, sprawdzisz, jak podchodzimy do jednej z naszych najważniejszych wartości "Dbamy o Życie" lub poznasz prawną stronę zarządzania spółką. Nieważne, którą ścieżkę wybierzesz – zobaczysz, w jaki sposób funkcjonuje międzynarodowa, innowacyjna firma i będziesz miał/a okazję pracować nad grupowym, ważnym dla nas projektem.

Kogo poszukujemy?

Z chęcią poznamy Cię lepiej, jeśli aktualnie studiujesz na uczelni wyższej i płynnie mówisz po angielsku. Szukamy osób, które nie boją się samodzielnych zadań, ale też dobrze odnajdują się w pracy zespołowej. Lubimy pracować z ludźmi, którzy sprawnie organizują swoją pracę, w kreatywny sposób rozwiązują problemy i lubią nawiązywać nowe kontakty. Twoje wszystkie doświadczenia zdobyte podczas innych staży lub w organizacjach/kołach studenckich będą dodatkowym atutem. Opowiedz nam o sobie – zaaplikuj!