c

Rozbudowa drogi wojewódzkiej relacji Kazuń Polski - Leszno - Błonie - Grodzisk Mazowieckie – Radziejowice

Projekt obejmuje rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 579 relacji Kazuń Polski - Leszno - Błonie - Grodzisk Mazowieckie – Radziejowice. Przebudowa DW 579 to jedna z najważniejszych inwestycji na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki. Dzięki pracom, które wykona Skanska, poprawi się komfort jazdy oraz bezpieczeństwo ruchu wszystkich użytkowników, tj. pieszych, rowerzystów i kierowców.

O projekcie

Do Twoich obowiązków będzie należał udział w organizacji i realizacji prowadzonych robót; wsparcie w nadzorze nad pracami; zapoznanie się z wybranymi dokumentami związanymi z realizowanym projektem. Podczas praktyki na projekcie można zdobyć praktyczne przygotowanie do pracy na stanowisku Inżyniera Budowy.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy studentów min. ostatniego roku studiów inżynierskich lub studiów magisterskich specjalizacji sanitarnej i drogowej. Proponujemy zdobycie doświadczenia przy organizacji planu budowy, nadzoru robót. Do zadań praktykanta należeć będzie wykonywanie przedmiarów, obmiarów, monitorowanie prac na projekcie, uczestnik otrzyma możliwość praktycznego przygotowania do pracy na stanowisku Inżynier Budowy. 

 

Budowa przewiduje możliwość zakwaterowania.