c

Osiedle Mickiewicza

Projekt obejmuje budowę 4 etapu Osiedla Mickiewicza, położonego między warszawskimi Bielanami, a Żoliborzem. Jest to pierwsze osiedle z certyfikatem BREEAM w Polsce. 

O projekcie

Projekt ten to 2 budynki mieszkalne, 7 kondygnacji nadziemnych i 2 kondygnacje podziemne. Jest na etapie startowym, przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki oraz rozpoczynamy wykopy pod fundamenty. Na projekcie wykorzystywane nowe i innowacyjne technologie tj. zdrowe, nietoksyczne materiały wykończeniowe z niską emisją LZO, nawiewniki antysmogowe wyposażone w filtry pyłów i alergenów, zewnętrzny czujnik jakości powietrza Airly z aplikacją mobilną. Dzięki praktykom doświadczysz przebiegu procesu budowlanego na skomplikowanym projekcie mieszkaniowym, pracy w zespole realizacyjnym, poznanasz wysokie standardy BHP.  Podczas praktyk uzyskasz możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką oraz możliwości współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską.

Kogo poszukujemy?

Aplikuj, jeśli jesteś studentem 4 lub 5 roku studiów magisterskich o specjalności ogólnobudowlanej. Prześlij swoje zgłoszenie, jeśli dobrze czujesz się pracując w zespole, jesteś samodzielny i masz pozytywne nastawienie do pracy.

 

Projekt budowany w mieście, nie gwarantujemy zakwaterowania.