c

Generation Park w Warszawie

Generation Park to kompleks trzech budynków biurowych i jeden z największych projektów Skanska Property Poland w Europie Środkowo-Wschodniej. Praktyka odbywa się na budynku A - wieży lub na budynku B.

O projekcie

Na tym projekcie możesz odbyć praktykę w zakresie budownictwa kubaturowego. Do Twoich obowiązków będzie należała pomoc w nadzorze nad robotami, wsparcie w harmonogramowaniu robót, rozliczaniu podwykonawców, pracy zespołu realizacyjnego, a także kontraktacja, przedmiary, udział w międzybranżowych naradach koordynacyjnych. 

Co zyskasz?

Dzięki uczestnictwu w praktykach masz okazję do wzięcia udziału w pracy na prestiżowym projekcie. Nauczysz się logistyki dużej budowy w centrum miasta, poznasz technologie budowlane związane z realizacją budynków wysokościowych, technologię oraz organizację robót i wykonywania prac zgodnie z najwyższymi standardami BHP, jak efektywnie organizować czas pracy, a także poznasz zależności pomiędzy poszczególnymi uczestnikami procesu budowlanego. Doświadczysz współpracy wewnętrznej w międzynarodowej korporacji, współpracy pomiędzy Inwestorem, Projektantem a Generalnym Wykonawcą, aspektów etycznych – znaczenia regulacji zasad postępowania - Code Of Conduct w praktyce, współpracy z Najemcami.

Podczas praktyk uzyskasz możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką oraz możliwości współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską i nadzorem podwykonawczym.

 

Kogo poszukujemy?

Aplikuj, jeśli jesteś studentem budownictwa o specjalności ogólnobudowlanej lub lądowej, zainteresowanym konstrukcjami budowlanymi i inżynierskimi oraz technologią i organizacją budownictwa lub studentem architektury. Prześlij swoje zgłoszenie, jeśli lubisz pracować w zespole, jesteś samodzielny i masz dobre nastawienie do pracy. Jako Generalny Wykonawca oraz Inwestor czekamy na Twoje zgłoszenia!
Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw BIM, procesu Zaprojektuj i Wybuduj, a także języka angielskiego.  

 

Budowa prowadzona w centrum miasta, nie gwarantujemy zakwaterowania.