c

High5ive w Krakowie

W samym sercu Krakowa firma Skanska buduje niezwykły kompleks biurowy o nazwie High5ive, który ożywi niezagospodarowany do tej pory obszar obok Dworca Głównego. W przestrzeni między budynkami powstanie zielony skwer, gdzie znajdą się miejsca stworzone z myślą o osobach poszukujących pozytywnej energii - zarówno pracownikach kompleksu biurowego, jak i mieszkańcach miasta.

O projekcie

Do Twoich obowiązków będzie

Dzięki uczestnictwu w praktykach nauczysz się rozwiązywania problemów występujących na budowie, poznasz technologię i organizację robót i wykonywania prac zgodnie z najwyższymi standardami BHP, efektywne organizowanie czasu pracy, a także poznasz zależności pomiędzy poszczególnymi uczestnikami procesu budowlanego ale także pomoc w procesie sprzedaży, pomoc w koordynacji procesu fit-out, inspekcje na budowie – jakość i terminowość. Podczas praktyk uzyskasz możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką oraz możliwości współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską i nadzorem podwykonawczym prac.

Kogo poszukujemy?

Jako generalny wykonawca poszukujemy studentów specjalności sanitarnej, mile widziana specjalność wentylacji mechanicznej oraz znasz język angielski w stopniu komunikatywnym. Jako inwestor szykamy studentów budownictwa, mile widziane specjalności: zarządzania procesem inwestycyjnym, zarządzania i technologii, inżynierii procesów budowlanych.

 

 

Budowa prowadzona w centrum miasta, nie gwarantujemy zakwaterowania.