c

Generation Park w Warszawie

Generation Park to kompleks trzech budynków biurowych i jeden z największych projektów Skanska Property Poland w Europie Środkowo-Wschodniej. Praktyka odbywa się na budynku A - wieży lub na budynku Y. Na projekcie wykorzystujemy nowe, innowacyjne technologie tj. BIM. Realizacja obiektu w certyfikacji WELL, LEED , obiekt bez barier. Na projekcie stosowane są rozwiązania ekologiczne typu odzysk wody szarej, zielony beton, ule na dachach, nowoczesne rozwiązania w zakresie bhp. 

O projekcie

Na tym projekcie możesz odbyć praktykę w zakresie trzech obszarów.

1. Zespół BHP

Do Twoich obowiązków będzie należała pomoc w bieżacej realizacji zadań z zakresu bhp na budowie, pomoc w prowadzeniu szkoleń i innych działań związanych z bezpieczeństwem, przygotowanie i nadzór nad dokumentacją bhp, nadzór nad realizacją prac zgodnie z bhp. 

2. Pomoc z zakresu Ogólnobudowlanego

Dzięki praktyce zdobędziesz doświadczenie w bieżacej realizacji prac budowlanych, nadzorze nad pracami, obmiarowywaniu prac, weryfikacji zgodności prac z dokumentacją, nadzoru nad realizacją prac zgodnie z bhp.

3. Pomoc z zakresu Instalacji Sanitarnych oraz Elektrycznych

Do Twoich obowiązków należeć będzie sprawdzenie kompletności wykonanych instalacji, odbiory inspektorskie. Bedziesz brać udział w testach współdziałania instalacji, testach pożarowych. Zdobędziesz doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej oraz BHP, przygotowywaniu obmiarów wykonanych robót, wycen instalacji. 

Kogo poszukujemy?

Aplikuj, jeśli jesteś studentem budownictwa o specjalności sanitarnej, elektrycznej, ogólnobudwolanej lub jeśli jesteś zainteresowany rozwojem w zakresie BHP. Prześlij swoje zgłoszenie, jeśli jesteś na 3 roku studiów i wyzejlubisz pracować w zespole, jesteś osobą chętną do nauki i komunikatywną oraz masz pozytywne nastawienie do pracy. Jako Generalny Wykonawca czekamy na Twoje zgłoszenia!  

 

Budowa prowadzona w centrum miasta, nie gwarantujemy zakwaterowania.