Skanska w Polsce
c

High5ive w Krakowie

W samym sercu Krakowa firma Skanska buduje niezwykły kompleks biurowy o nazwie High5ive, który ożywi niezagospodarowany do tej pory obszar obok Dworca Głównego. W przestrzeni między budynkami powstanie zielony skwer, gdzie znajdą się miejsca stworzone z myślą o osobach poszukujących pozytywnej energii - zarówno pracownikach kompleksu biurowego, jak i mieszkańcach miasta. 

O projekcie

Zapraszamy na praktyki na budowie High5 Budynek C oraz budynek A i B na etapie fit-outów. Dzięki uczestnictwu w praktykach nauczysz się organizowania pracy podwykonawców, kompletowania dokumentacji jakościowej oraz kart zatwierdzania materiałów, kompletowania dokumentacji podwykonawczej, pomoc w koordynacji procesu fit-out. Podczas praktyk uzyskasz możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką oraz możliwości współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską i nadzorem podwykonawczym prac.

Kogo poszukujemy?

Jako generalny wykonawca poszukujemy studentów 4 i 5 roku o specjalności instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz budowlanej, oraz jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną do pracy. Aplikuj już niedługo! Zapraszamy!

 

 

Budowa prowadzona w centrum miasta, nie gwarantujemy zakwaterowania.