Skanska w Polsce
c

Planowania, BIM i Zarządzania projektowaniem

Praca na budowie to najbardziej oczywista ścieżka kariery w Skanska, ale na tym nasze działania się nie kończą. Nasze spółki wykonawcza i deweloperska, zajmujące się realizacją w budownictwie ogólnym i inżynieryjnym i inwestycjami biurowymi i mieszkaniowymi, szukają nie tylko inżynierów. 

O Zespole Planowania, BIM i Zarządzania projektowaniem w biurze w Krakowie

Jest to zespół ekspercki, który odpowiada za wsparcie realizacji oraz oferowania, procedury i monitorowania zgodności. Zespół dba o rozwój w obszarach planowania, BIM i zarządzania projektowaniem. Aplikując do tego zespołu będziesz miał okazję wykonywać wybrane zadania związane z BIM na projekcie pod kontrolą Specjalisty BIM.
Bedziesz wspierać zespół przy oferowaniu, w temacie np. modelowania czy obmiarów. Weźmiesz udział w cyklicznych spotkaniach zespołu BIM oraz zespołu PBZP. Zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz kompetencje w zakresie realizacji projektu z wykorzystaniem BIM, zarządzania informacją i dokumentacją w systemach chmurowych. Nauczysz się elementów planowania i realizacji projektów. 

Kogo poszukujemy?

Jeśli jesteś studentem min 3 roku studiów na kierunku Budownictwo kubaturowe, mile widziana specjalizacja BIM ten zespół czeka właśnie na Ciebie. Fajnie jeśli jesteś osobą komunikatywną, kreatywną, umiesz pracować w zespole. Wyślij swoje zgłoszenie do zespołuPlanowania, BIM i Zarządzania projektowaniem. 

Czekamy na Twoją aplikację!