Skanska w Polsce
c

Relacji z Klientem

Praca na budowie to najbardziej oczywista ścieżka kariery w Skanska, ale na tym nasze działania się nie kończą. Nasze spółki wykonawcza i deweloperska, zajmujące się realizacją w budownictwie ogólnym i inżynieryjnym i inwestycjami biurowymi i mieszkaniowymi, szukają nie tylko inżynierów. 

O Zespole Relacji z Klientem w Skanska Residential Development Poland w Centrali w Warszawie

Aplikując do tego zespołu będziesz miieć okazję wesprzeć Zespół w przygotowaniu procesów odbiorowych. Będziesz mieć kontakt z klientem, będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie paczek odbiorowych, pomoc w przygotowaniu dokumentów seryjnych oraz archiwizację dokumentacji dla zarządcy. Pozostałe obowiązki, które będą Cię obowiązywać przy wsparciu różnych projektów: pomoc w przygotowaniu podstawowych dokumentów kredytowych, archiwizacja dokumentacji, weryfikacja poprawności danych w systemie, współuczestnictwo w wizytach klientów na budowie.  

Kogo poszukujemy?

Jeśli jesteś studentem min 3 roku studiów, doskonale organizujesz swój czas pracy, posiadasz umiejętność koordynacji kilku działań jednocześnie to ten zespół czeka wła��nie na Ciebie. Fajnie jeśli jesteś osobą otwartąkomunikatywną, kreatywną, umiesz pracować w zespole. Wyślij swoje zgłoszenie do zespołu Relacji z Klientem w spółce Skanska Residential Development Poland. 

Czekamy na Twoją aplikację!