c

Rekrutacja do Funkcji Wsparcia

Praca na budowie to najbardziej oczywista ścieżka kariery w Skanska, ale na tym nasze działania się nie kończą. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Naszym głównym celem jest budowanie z korzyścią dla społeczeństwa. Stawiamy na dialog z klientem oraz otoczeniem, a także na nowoczesne technologie, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Aby było to możliwe w Skanska zatrudniamy nie tylko inżynierów budownictwa ale też ekspertów, którzy wspierają realizację naszych projektów.

O zespołach

W tym roku oferujemy praktyki w kilku różnych działach:

W zależności od zespołu, do którego zaaplikujesz, będziesz pracować ręka w rękę z biznesem przy procesie zakupowym, wesprzesz nas w promowaniu naszej marki w niesztampowy sposób, sprawdzisz, jak podchodzimy do jednej z naszych najważniejszych wartości "Razem jesteśmy lepsi", poznasz finansową stronę zarządzania spółką, dowiesz się z jakich innowacji korzystamy podczas naszej pracy, poznasz tajniki budowania z korzyścią dla społeczeństwa oraz w jaki sposób rozwijamy talenty w naszej firmie. Nieważne, którą ścieżkę wybierzesz – zobaczysz, w jaki sposób funkcjonuje międzynarodowa, innowacyjna firma i będziesz miał/a okazję pracować nad grupowym, ważnym dla nas projektem.

Kogo poszukujemy?

Z chęcią poznamy Cię lepiej, jeśli aktualnie studiujesz na uczelni wyższej i jesteś chętny do odbycia wakacyjnej przygody. Szukamy osób, które nie boją się samodzielnych zadań, ale też dobrze odnajdują się w pracy zespołowej. Lubimy pracować z ludźmi, którzy sprawnie organizują swoją pracę, w kreatywny sposób rozwiązują problemy i lubią nawiązywać nowe kontakty. Twoje wszystkie doświadczenia zdobyte podczas innych staży lub w organizacjach/kołach studenckich będą dodatkowym atutem. Opowiedz nam o sobie – zaaplikuj!