c

Rekrutacja i Adaptacja

Praca na budowie to najbardziej oczywista ścieżka kariery w Skanska, ale na tym nasze działania się nie kończą. Nasze spółki wykonawcza i deweloperska, zajmujące się realizacją w budownictwie ogólnym i inżynieryjnym i inwestycjami biurowymi i mieszkaniowymi, szukają nie tylko inżynierów.

O Zespole Rekrutacji i Adaptacji w Centrali w Warszawie

Zespół odpowiada za procesy rekrutacyjne na stanowiska kierownicze, specjalistyczne w całej firmie oraz proces adaptacji nowych pracowników. Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa systemu rekrutacyjnego, publikacja ogłoszeń o pracę, a także wsparcie zespołu w projekcie wdrożenia nowego systemu rekrutacyjnego w Europie Środkowej.
Będziesz zajmować się koordynacją spotkań z kandydatami, wyszukiwaniem kandydatów oraz selekcją dokumentów aplikacyjnych.

Dzięki praktykom zyskasz wiedzę na temat funkcjonowania procesów hr w dużej organizacji, poznasz kulturę i sposób działania międzynarodowej firmy. Zapewniamy pracę w nowoczesnym biurze SPARK blisko centrum Warszawy.

Kogo poszukujemy?

Jeśli jesteś studentem min. 3 roku, kierunku związanego z Zarządzaniem / Administracją / Socjologią / Psychologią, sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point). Jeśli interesuje Cię tematyk HR, a Twoja znajomość j. angielskiego jest na poziomie B2 nie czekaj- aplikuj już dziś do zespołu Rekrutacji i Adaptacji!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!