Skanska w Polsce
c

Księgowość i Raportowanie

Praca na budowie to najbardziej oczywista ścieżka kariery w Skanska, ale na tym nasze działania się nie kończą. Nasze spółki wykonawcza i deweloperska, zajmujące się realizacją w budownictwie ogólnym i inżynieryjnym i inwestycjami biurowymi i mieszkaniowymi, szukają nie tylko inżynierów.

O Zespole Księgowości i Raportowania w Centrali w Warszawie

Jest to zespół ekspercki dostarczający wiedzę i interpretację przepisów w zakresie księgowości dla pozostałych zespołów finansowych i procesowych w firmie. Odpowiada za księgowanie i rapotowanie dla spółek polskich i zagranicznych oraz raportowanie korporacyjne zgodnie z MSSF. Do Twoich obowiązków w tym zespole należeć będzie wspacie zespołu w bieżących zadaniach, przede wszystkim w przygotowywaniu raportów i analiz. Rozwiniesz się w zakresie analizy kont księgowych oraz księgowania wybranych transakcji

Kogo poszukujemy?

Jeśli jesteś studentem studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość, interesujesz się obszarem finansów i chcesz związać swoją karierę zawodową z obszarem księgowości i raportowania. Jeśli posiadasz umiejętność pracy z danymi, rapotowania i analizy, jesteś osobą komunikatywną, która zna język angielski na poziomie min. B1 oraz podejmujesz ciekawe inicjatywy podczas studiów aplikuj już dziś do zespołu Księgowości i Raportowania! 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!