Skanska w Polsce
c

Finanse i Procesy Korporacyjne

Praca na budowie to najbardziej oczywista ścieżka kariery w Skanska, ale na tym nasze działania się nie kończą. Nasze spółki wykonawcza i deweloperska, zajmujące się realizacją w budownictwie ogólnym i inżynieryjnym i inwestycjami biurowymi i mieszkaniowymi, szukają nie tylko inżynierów.

O Zespole Finansów i Procesów korporacyjnych w Centrali w Warszawie

Jest to zespół ekspercki, który odpowiada za obsługę finansowo-księgową spółek w Polsce i zagranicą oraz procesowanie dokumentów finansowych. Dodatkowo zespół zajmuje się przygotowywaniem raportów finansowych. Do Twoich obowiązków, w czasie praktyk, należeć będzie obsługiwanie procesów administracyjnych i prostych transakcji finansowo-księgowych. Będziesz osobą odpowiedzialną za wprowadzanie do systemu oraz weryfikowanie procesowanych dokumentów finansowo-księgowych pod kątem rachunkowym, podatkowym i zgodności z wewnętrznymi procedurami. Spróbujesz swoich sił w utrzymywaniu kontaktów z klientem zewnętrznym i wewnętrznym. 

Kogo poszukujemy?

Jeśli jesteś studentem studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość, interesujesz się obszarem finansów i chcesz związać swoją karierę zawodową z obszarem księgowości i raportowania. Jeśli posiadasz umiejętność pracy z danymi, rapotowania i analizy, jesteś osobą komunikatywną, która zna język angielski na poziomie min. B1 oraz podejmujesz ciekawe inicjatywy podczas studiów aplikuj już dziś do zespołu Finansów i Procesów Korporacyjnych! 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!