c

Zakupy

Praca na budowie to najbardziej oczywista ścieżka kariery w Skanska, ale na tym nasze działania się nie kończą. Nasze spółki wykonawcza i deweloperska, zajmujące się realizacją w budownictwie ogólnym i inżynieryjnym i inwestycjami biurowymi i mieszkaniowymi, szukają nie tylko inżynierów.

O Zespole Zakupów w Centrali w Warszawie

Jest to zespół ekspercki, który odpowiada za zarządzanie kategoriami zakupowymi oraz za kontraktację materiałów i robót z poziomu Firmy oraz Obszarów. Zespół działa nad implementacją i monitorowaniem procedur i procesów zakupowych w Firmie oraz nad rozwojem narzędzi zakupowych. Aplikując do tego zespołu zyskasz doświadczenie w kontrakacji materiałów oraz w pracy nad narzędziami zakupowymi. Będziesz osobą odpowiedzialną w ulepszanie procesów zakupowych oraz będziesz mieć okazję brania udziału w delegacjach biznesowych. 

Kogo poszukujemy?

Jeśli jesteś studentem min. 3 roku studiów na kierunku Budownictwo, Ekonomia, Zarządzanie, ciekawi Cię praca nad procesami zarządzania zakupami w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu i chcesz poznać techniki i sposoby prowadzenia negocjacji to ten zespół jest właśnie dla Ciebie. Wyślij do nas swoje zgłoszenie! 

Czekamy na Twoją aplikację!