c

Systemy Biznesowe

Praca na budowie to najbardziej oczywista ścieżka kariery w Skanska, ale na tym nasze działania się nie kończą. Nasze spółki wykonawcza i deweloperska, zajmujące się realizacją w budownictwie ogólnym i inżynieryjnym i inwestycjami biurowymi i mieszkaniowymi, szukają nie tylko inżynierów. 

O Zespole Systemów Biznesowych IT w Centrali w Warszawie

Jest to zespół ekspercki, który odpowiada za Informatyczną Infrastrukturę Biznesową. Zespół działa nad rozwojem systemów biznesowych w Skanska oraz rozwojem analityki biznesowej. Aplikując do tego zespołu zyskasz doświadczenie w analizowaniu tematu z backlogu zadań kontrolingowo- zakupowych. Zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz kompetencje w zakresie analizy biznesowej oraz procesu wytworzania oprogramowania.

Kogo poszukujemy?

Jeśli jesteś studentem 4, 5 roku studiów na kierunku Informatyka, Informatyka Gospodarcza, Finanse i Rachunkowość, Logistyka odznaczasz się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, komunikatywnością, kreatywnością, umiejętnością pracy w zespole aplikuj do dynamicznie działającego działu IT! Dodatkowy atutem będzie doświadczenia w pracy analityka biznesowego.

Czekamy na Twoją aplikację!