Skanska w Polsce
c

Rozwój i Talenty

Praca na budowie to najbardziej oczywista ścieżka kariery w Skanska, ale na tym nasze działania się nie kończą. Nasze spółki wykonawcza i deweloperska, zajmujące się realizacją w budownictwie ogólnym i inżynieryjnym i inwestycjami biurowymi i mieszkaniowymi, szukają nie tylko inżynierów.

O Zespole Rozwoju i Talentów w Centrali w Warszawie

Zespół odpowiada za rozwój naszych pracowników, zarządzanie talentami oraz wizerunek pracodawcy. Do Twoich obowiązków należeć będzie wspieraniem Ekspertów HR w realizacji szkoleń i programów edukacyjnych dla pracowników oraz pomoc w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych dla pracowników. Wesprzesz zespół przy przygotowywaniu zestawień i raportów oraz w tworzeniu strony rozwojowej dla pracowników. Oprócz tego zajmiesz się bieżącym wsparciem w innych realizowanych przez zespół projektach, kontaktem z HR Biznes Partnerami. Nie będziesz się zajmować parzeniem kawy i herbaty – chyba że dla siebie! 

Dzięki praktykom zyskasz 3 miesięczną, płatną praktykę z możliwością przedłużenia praktyk do rocznego stażu w entuzjastycznym zespole. Zyskasz również możliwość udziału w realizacji ciekawych projektów z obszaru edukacji i rozwoju pracowników. Poznasz kulturę i sposób funkcjonowania międzynarodowej firmy. Zapewniamy pracę w nowoczesnym biurze SPARK, blisko centrum Warszawy. Będzie to dla Ciebie doskonały początek kariery zawodowej. 

Kogo poszukujemy?

Studentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych, min. 3 roku, na kierunkach związanych z Zarządzaniem (mile widzane Zarządzanie Zasobami Ludzkimi), Socjologią, Psychologią, sprawnie posługujących się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point).

Aplikuj do zespołu Rozwoju i Talentów już dziś jeśli interesuje Cię tematyka HR, a Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie min. B2. Szykamy osoby lubiącej pracować z ludźmi, otwartej i komunikatywnej. Jeśli cechujesz się samodzielnością, skrupulatnością, umiesz planować zadania, ustalać priorytety oraz chcesz się rozwijać, zdobywać nową wiedzę i doświadczenie w obszarze HR ten Zespół czeka właśnie na Ciebie.

W Twojej codziennej pracy przyda Ci się dobra organizacja oraz umiejętności analityczne. Na pewno mile widziane będzie już pierwsze doświadczenie zawodowe w dziale zasobów ludzkich. Nie czekaj- Aplikuj!