c

Gra "Wciel się w rolę Menedżera Projektu"

Właśnie zakończyliśmy cykl gier "Wciel się w rolę Menedżera Projektu", które organizujemy co roku na uczelniach technicznych. Kolejna edycja już w przyszłym roku! Śledźcie naszą stronę internetową, bo miejsca na gry kończą się w ekspresowym tempie. Nie wiesz co to gra "Wciel się w rolę menadżera projektu"? Zjedź niżej aby się dowiedzieć :) Do zobaczenia za rok!

Gra "Wciel się w rolę Menedżera Projektu" to interaktywna gra zespołowa, która pozwala poznać specyfikę branży budowlanej, kulturę pracy oraz zasady funkcjonowania firmy budowlanej. W 2019 roku zorganizowaliśmy 9 gier na uczelniach i przeszkoliliśmy blisko 140 studentów​. W tym roku odebraliśmy ponad 240 zgłoszeń!

Podczas 5-godzinnej gry zaplanujesz pracę własnego zespołu i zrealizujesz projekt budowlany krok po kroku! W trakcie gry będziesz mieć możliwość sprawdzić się w sytuacjach, które często mają miejsce podczas realizacji projektu. Dowiesz się, jaki wpływ mają Twoje działania na:

  • wyniki projektu,
  • terminowość realizacji,
  • atmosferę pracy zespołu
  • zadowolenie klienta.

Liczba miejsc na każdą grę jest ograniczona. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma dyplom potwierdzający uczestnictwo w grze. 

W razie pytań prosimy o kontakt z Ambasadorem Skanska na Twojej uczelni.

Zapraszamy do udziału na jesieni 2020!

Tu pojawi się formularz zgłoszeniowy w przyszłym roku!