c

Holm House 2

Holm House 2 to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa tworząca wyspę w samym sercu Mokotowa. Projekt łączy w sobie prestiżowy design i kameralny klimat pozwalający poczuć wewnętrzną harmonię w biznesowym zagłębiu Warszawy. Inwestycja Skanska powstaje przy ul. M. Zdziechowskiego między stacjami metra Wierzbno i Wilanowska, w drugiej linii zabudowy od ul. Domaniewskiej.  

O projekcie

Dzięki uczestnictwu na praktykach nauczysz się rozwiązywania problemów występujących na budowie, poznasz technologię i organizację robót i wykonywania prac zgodnie z najwyższymi standardami BHP, efektywne organizowanie czasu pracy, a także poznasz zależności pomiędzy poszczególnymi uczestnikami procesu budowlanego. Podczas praktyk uzyskasz możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką oraz możliwości współpracy
z doświadczoną kadrą inżynierską i nadzorem podwykonawczym prac. Będziesz miał możliwość poznać nowe technologie i innowacje wykorzystywane na tym projekcie tj. certyfikacja BREEAM czy nawiewniki antysmogowe. 

Kogo poszukujemy?

Aplikuj, jeśli jesteś studentem 4 lub 5 roku studiów magisterskich. Poszukujemy osób na studiach o specjalizacji ogólnobudowlanej. Prześlij swoje zgłoszenie, jeśli dobrze czujesz się pracując w zespole, jesteś samodzielny i masz pozytywne nastawienie do pracy. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Budowa prowadzona w centrum miasta, nie zapewniamy zakwaterowania.

Aplikuj!