c

Zespół Marketingu i Komunikacji

Zespół Marketingu i Komunikacji jest odpowiedzialny za tworzenie marki Skanska, komunikację korporacyjną i relacje z mediami w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Marketing i Komunikacja Projektu obejmują współtworzenie strategii marketingowo-komunikacyjnej i pozycjonowania na rynku naszych inwestycji (budynków biurowych). Ściśle współpracujemy z poszczególnymi Zespołami Projektowymi i działem Leasingu i Sprzedaży, tak aby dbać o spójność i widoczność naszej marki na rynku nieruchomości.

Dzięki praktykom zyskasz wiedzę na temat marketingu i komunikacji w obszarze nieruchomości z perspektywy dużej organizacji, poznasz kulturę i sposób działania międzynarodowej firmy. 

Kogo poszukujemy?

Jeśli studiujesz na kierunku związanym z Marketingiem, Komunikacją, Reklamą, Dziennikarstwem, zarządzaniem, sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point), interesuje Cię obszar strategii marketingowych i komunikacyjnych, a Twoja znajomość j. angielskiego jest minimum na poziomie B2 nie czekaj- aplikuj już dziś do Zespołu Marketingu i Komunikacji Projektu!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2021