c

Zespół Zrównoważonego Rozwoju

Jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie aktywności Skanska Residential Development Poland, w zakresie bezpieczeństwa oraz redukcji negatywnego wpływu naszej działalności na środowisko i otoczenie społeczne każdej inwestycji. Staramy się zmieniać budownictwo mieszkaniowe w Polsce, by odpowiadało współczesnym
i nadchodzącym wymaganiom proekologicznym. Do Twoich obowiązków należeć będzie Współopracowanie schematu decyzyjnego i procesowego uwzględnienia śladu węglowego budynku (wbudowanego i operacyjnego)
w projektowaniu i realizacji procesu inwestycyjnego.

Dzięki praktykom zyskasz wiedzę na temat zaznajomienie z procesem realizacji projektu inwestycyjnego (budownictwo mieszkaniowe) oraz aktualnymi globalnymi trendami z obszaru Zrównoważonego Rozwoju. Poznasz kulturę i sposób działania międzynarodowej firmy. Zapewniamy pracę w nowoczesnym biurze SPARK blisko centrum Warszawy.

Kogo poszukujemy?

Jeśli jesteś studentem 1 lub 2 roku magisterskich studiów uzupełniających związanych z kierunkami architektura, architektura
i urbanistyka, architektura i budownictwo zrównoważone, budownictwo, budownictwo energooszczędne, budownictwo z wykorzystaniem technologii BIM, sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point). Posiadasz wiedzę i doświadczenia w zakresie wykorzystania technologii BIM w procesie projektowania i realizacji inwestycji, znasz metodyki liczenia efektywności energetycznej budynków, a także oprogramowania służącego do tego celu.

Jeśli interesuje Cię tematyka zrównoważonego rozwoju w spółce realizującej projekty mieszkaniowe, nie czekaj- aplikuj już dziś do naszego zespołu!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2021