c

Program Ambasadorski Skanska

Jestem kreatywnym studentem, który nie boi się wyzwań! Organizowanie wykładów z ekspertami na mojej uczelni nie jest mi straszne, a social media to mój chleb powszedni- tak właśnie określilibyśmy Ambasadorów naszej firmy, którzy od 12 lat co roku reprezentowali nas na swoich Uczelniach.

W ramach programu Ambasadorów przeprowadziliśmy 12 edycji i każda z nich była wyjątkowa.

Ambasadorzy naszej firmy wspierali organizację edukacyjnych wydarzeń Skanska na uczelniach takich jak gra „Wciel się w rolę menadżera projektu” czy panel dyskusyjny z ekspertami. Odpowiadali też też za prowadzenie profili z informacjami o Skanska na Facebooku dla studentów swoich uczelni. Każda z tych osób, na swój wyjątkowy sposób kreowała nasz wizerunek wśród studentów swojej uczelni. W naszej firmie Ambasador to osoba samodzielna i dzięki temu powstało wiele kreatywnych, autorskich akcji zorganizowanych przez naszych Ambasadorów. Inicjatywa „Szpilki na budowie” czyli wywiad z kobietami w branży budowlanej, „Skanska w liczbach” - seria postów na Facebooku o ciekawostkach liczbowych z życia firmy, medale drukowane na drukarkach 3D z logo firmy czy promocja firmy na siłowni studenckiej, to tylko niektóre z nich!

Nie tylko uczestnicy programy wspierali nas, ale też my staraliśmy sprawić, aby program był dla nich okazją do rozwoju, dokładnego poznania jednej z największych firm z branży budowlanej, zdobycia kontaktów zawarcia przyjaźni i poznania nowych, ciekawych osób oraz przeżycia ciekawej , 10-miesięcznej przygody.

 

Co mówią sami ambasadorzy o programie:

„Program pozwolił mi rozwinąć swoje umiejętności organizacyjne oraz umiejętności miękkie, dzięki programowi otworzyłam się na ludzi” Klaudia

„Dzięki programowi miałem okazję wdrożyć swoje pomysły w życie” Łukasz

„Dzięki programowi utwierdziłam się w przekonaniu, że chce pracować w branży budowlanej” Michał

 

Budujemy marzenia, cementujemy doświadczenia ze Skanska!

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz profil na Facebooku oraz zakładkę kariera na naszej stronie internetowej.