Skanska w Polsce
c

Bezpieczni w domu i mieszkaniu

Dom to miejsce, które powinno kojarzyć się wyłącznie z relaksem, odpoczynkiem, spokojem i bezpieczeństwem. Ale jak w każdym miejscu i tam mogą się zdarzyć nieoczekiwane sytuacje. Dlatego nasi bajkowi bohaterowie - starsza Pani Jadzia, zaradny Tomasz Miarka i niesforny kot Leon - odwiedzają warszawskie szkoły, aby uczyć najmłodszych lokatorów domowego BHP.

Od 2016 r. uczymy dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa w domu. Oglądając perypetie Pani Jadwigi Nieład-Niedbały, jej sąsiada, Pana Tomasza Miarki oraz niesfornego kota Leona, dzieci dowiadują się jakie są możliwe źródła wypadków w domu i jak im zapobiegać. Bajkowi bohaterowie pokazują również jak udzielać pierwszej pomocy i jak wezwać pogotowie czy straż pożarną. Dom to miejsce, w którym wszyscy powinniśmy czuć się komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie, dlatego warto znać podstawowe zasady domowego BHP i uczyć ich już najmłodszych.

Spotkania w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „Bezpieczni w domu i mieszkaniu’’ organizowane są w szkołach podstawowych zlokalizowanych w pobliżu inwestycji mieszkaniowych Skanska Residential Development Poland w Warszawie.

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2017