c

Dzień Otwarty na Osiedlu Mickiewicza

Press release 11.03.2016 16:33 CET

Tendencje na rynku nieruchomości wskazują, że wśród Polaków wzrasta zainteresowanie mieszkaniami wykończonymi „pod klucz”. Z unikalnej oferty wykończenia wnętrz z gwarancją jakości Skanska mogą skorzystać przyszli mieszkańcy Osiedla Mickiewicza przy ulicy Rudzkiej w Warszawie. W najbliższą sobotę 12 marca,  w godzinach 10:00 – 17:00 na Osiedlu odbędzie się Dzień Otwarty.

Osiedle Mickiewicza_ dzień otwarty

Podczas Dni Otwartych klienci do wyboru będą mieli lokale w stanie deweloperskim z możliwością skorzystania z 50% rabatu na specjalnie zaprojektowane wykończenia wnętrz, tzw. fit-outy. W ofercie dewelopera wciąż znajduje się 20 mieszkań – z własnym ogródkiem bądź tarasem liczącym nawet do 60 m2. Wśród dostępnych lokali są zarówno kawalerki, jak i duże metraże.
Polacy coraz częściej wolą zapłacić więcej za mieszkanie, które jest gotowe do zamieszkania, niż we własnym zakresie organizować prace z tym związane. Wynika to przede wszystkim z coraz szybszego trybu życia, w którym pozostaje coraz nam mniej wolnego czasu. Zakup mieszkania wykończonego „pod klucz” to przede wszystkim duża oszczędność czasu i gwarancja, że w kupionym mieszkaniu będziemy mogli zamieszkać w ustalonym uprzednio terminie, nie obawiając się opóźnień ze strony fachowców.

„Takie rozwiązanie to także inwestycja w jakość, której możemy być pewni. To także 5 lat rękojmi jaką otrzymują. Decydując się na zakup wykończonego mieszkania oszczędzamy czas i koszty, a przy tym dodatkowo unikamy stresu związanego z organizowaniem i kontrolowaniem prac wykończeniowych na własną rękę oraz ewentualnymi poprawkami. Mieszkańcy decydujący się na gotowe rozwiązania na Osiedlu Mickiewicza mogą na bieżąco śledzić postęp prac w zakupionych mieszkaniach”, mówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży w Skanska Residential Development Poland.
Na Osiedlu Mickiewicza podczas sobotnich dni otwartych wybrane mieszkania na osiedlu zostaną objęte atrakcyjnym rabatem, w ramach którego za wykończenie mieszkania w standardzie Scandinavian Basic zamiast 720zł/m2, zapłacimy 360zł/m2. To jeden z trzech wariantów fitoutu. Skanska ponadto proponuje mieszkańcom rodzinny Scandinavian Living i wyjątkowy Scandinavian Ultra. W ramach każdego rodzaju wykończenia firma oferuje wachlarz rozwiązań i materiałów wykończeniowych do wyboru, tak by każdy mieszkaniec mógł dostosować wnętrze do własnych potrzeb. Unikalna oferta Skanska zapewnia mieszkańcom wysoką jakość w skandynawskim stylu. Grono specjalistów w dziedzinie designu dba o to, by każde wnętrze miało wyjątkowy charakter i było jednocześnie eleganckie, praktyczne, a przede wszystkim indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.
Osiedle Mickiewicza to kameralny i nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który powstaje na skraju rezerwatu przyrody, w otoczeniu 3 parków, a dodatkowo jest dobrze wkomponowany w siatkę komunikacji miejskiej. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i wszystkich tych, którzy cenią sobie uroki kameralnego Starego Żoliborza. Dwupokojowe mieszkanie z tarasem, duże rodzinne trzy pokoje lub kawalerka z ogródkiem – to tylko niektóre z sąsiadujących z parkiem Stawy Kellera mieszkań dostępnych w ofercie Skanska.
Osiedle Mickiewicza jest jedną z najszybciej sprzedających się inwestycji o podwyższonym standardzie na Żoliborzu i Bielanach. To również pierwszy w Polsce projekt mieszkaniowy i jeden z 450 w Europie z certyfikatem BREEAM, będący swojego rodzaju polisą na przyszłość i gwarancją wysokiej jakości.

Dodatkowe informacje o inwestycji:

  • W ramach pierwszego etapu powstaje kameralny budynek liczący 105 mieszkań o powierzchni od 28 do 116 mkw.
  • Osiedle Mickiewicza jest wkomponowane w zieloną przestrzeń. Sąsiaduje z lasem Bielańskim, 3 parkami: Kępa Potocka, Kaskada, Harcerskiej Poczty Polowej oraz Stawami Kellera.
  • Osiedle zostanie wyposażone w centralny system zmiękczający wodę w mieszkaniach, energooszczędne oświetlenie czy system mycia rowerów wykorzystujący wodę deszczową.
  • Planowany termin oddania budynku do użytkowania – ostatni kwartał 2016 r.
  • Postęp budowy: 50%